Nasza Gwarancja

Gwarancja Zwrotu Kosztów Bountiful Breast®

Avalon Essentials oferuje ekskluzywną 9-miesięczną Gwarancję Zwrotu Kosztów za nasz produkt na powiększenie piersi Bountiful Breast®. Jednakże istnieją pewne postanowienia niniejszej gwarancji. Zawsze będziemy honorować postanowienia naszej gwarancji, jak obiecane, lecz musicie Państwo dotrzymać następujących warunków!

  1. Należy skonsultować się z licencjonowanym ginekologiem, lekarzem lub pielęgniarką i pozwolić wykonać pomiary przed rozpoczęciem korzystania z Systemu Powiększanie Bountiful Breast®. Muszą oni poświadczyć Państwa wielkość i obecną wagę piersi. (Dostarczamy odpowiednie formularze razem z naszym produktem, wraz z indywidualnym numerem transakcji)
  2. Należy prowadzić dzienny rejestr użytkowania oraz gromadzić i zapisywać inne wymagane dane przez cały okres trwania programu powiększania piersi.
  3. Należy skonsultować się z licencjonowanym ginekologiem, lekarzem lub pielęgniarką pod koniec trwania 9-miesięcznego programu i pozwolić ponownie wykonać pomiary celem poświadczenia aktualnych pomiarów wielkości i wagi piersi.
  4. Podczas korzystania z naszych tabletek na powiększenie piersi, nie możecie Państwo korzystać z żadnych pigułek na utratę wagi ani przyjmować innych „fat burnerów” lub innych pigułek wspomagających dietę. Utrata masy ciała zawsze powoduje kurczenie się piersi.

Wystarczy zażywać tylko 2 tabletki na powiększenie piersi dziennie; bez ograniczeń diety, bez garści pigułek, bez konieczności mieszania z jedzeniem, bez drogich maszyn, które są skomplikowane w użyciu.

Reklamacje są uwzględniane tylko w przypadku braku wyników, jeśli produkt był przyjmowany przez 9 kolejnych miesięcy zgodnie z zaleceniami Programu Bountiful Breast®.

Bountiful Breast

Zaufany przez tysiące kobiet na całym świecie

flower

Aurora D. Testimonial Customer
featured on our breast cream

JC Jewel, Hollywood actress, Patti the Waitress on Days of Our Lives
Testimonial Customer

Jules Z., Bountiful Breast Advisor
Testimonial Customer

Avalon Essentials, LLC, 297 State Street, Bldg. 1, North Haven CT 06473, 877-552-3033

Copyright © 1996- 2023 Avalon Essentials, LLC. All Rights Reserved.