Najczęściej Zadawane Pytania

Czym jest Bountiful Breast®?

Bountiful Breast® jest całkowicie naturalną, nie-ziołową, pigułką na powiększenie piersi, która stymuluje Państwa przysadkę mózgową, główny regulator hormonów w ciele, aby reaktywować naturalne hormony wzrostu Waszego ciała. Jest to forma “terapii gruczołowej” wywodząca się od bydła. Dr Lee, naukowca zajmujący się biochemią w 1930 roku uznał, że organy mogą być odmładzane i leczone za pomocą specjalnie zaprojektowanych wyciągów z zamrożonych komórek. Obecnie, dzięki postępowi najnowszych technologii udało się zidentyfikować konkretne białka i peptydy jako Ekstrakt Zamrożonych Komórek i przystosować tę technologię, by umożliwić ciału uwalnianie własnych hormonów. Jest to system Similia similibus curatur: podobne leczy podobne. Paracelsus (AD 1493-1541), “Podobne leczy podobne” jest naczelną zasadą homeopatii i zasadą terapii gruczołowej użytej w Bountiful Breast®. Bountiful Breast® jest wytwarzane za pomocą zastrzeżonych procedur i zawiera ekstrakty składników odżywczych, peptydy i związki biochemiczne stymulujące reprodukcję hormonów.

Jak długo już Bountiful Breast® jest w ciągłej sprzedaży?

Bountiful Breast® jest Oryginalną pigułką na powiększenie piersi, i jest w ciągłej sprzedaży na całym świecie od czerwca 1996. Bountiful Breast® został pierwotnie opracowany i wykorzystywany dla nastoletnich dziewcząt, które były w okresie dojrzałości płciowej, ale ich piersi się nie rozwijały prawidłowo lub nie miesiączkowały odpowiednio do ich wieku. Sprzedaż Bountiful Breast® dla dorosłych kobiet była refleksją, po odkryciu iż pigułki działają również dla starszych kobiet.

Jak działają pigułki na powiększenie piersi?

Estetyczna pierś rozwija się przed piersią gruczołową. Wcześnie w okresie dorastania, mózg zaczyna uwalniać regularne fale hormonów, które stymulują organizm do gromadzenia depozytów tłuszczu w piersiach. Ta tkanka tłuszczowa jest zawieszona w galaretowatej matrycy łącznych włókien, które rozciągają się od mięśni klatki piersiowej do spodniej części skóry piersi. Tkanka łączna może się rozciągnąć i naciągnąć, aby umożliwić zgromadzenie jak największej ilości tłuszczu w organizmie; to właśnie sprężystość tkanki łącznej pozwala piersiom falować. Kobiece piersi składają się głównie z tkanki tłuszczowej trzymanej razem przez tkanki łączne. Wszystkie kobiety mają w przybliżeniu taką samą liczbę gruczołów sutkowych. Bountiful Breast® pobudza organizm do ponownego uwolnienia hormonów, które z kolei powodują nagromadzenie tkanki tłuszczowej piersi. Ta metoda uzupełniania i powiększania piersi NIE powoduje wzrostu ogólnej masy ciała!

Jak rozwija się pierś (Anatomia Piersi)?

(Fragmenty z „Breast Health”, autorstwa Dr Miriam Stoppard, 1998)
“Piersi znajdują się po zewnętrznej stronie klatki piersiowej i mięśni piersiowych, i są amortyzowane przez warstwę tłuszczu. To otacza ich części „pracujące” – tkanka gruczołowa, która zawiera płatki i przewody. To właśnie tłuszcz określa wielkość i kształt piersi. Mięśnie piersiowe, gdy dobrze rozwinięte, także mogą nieznacznie wpływać na rozmiar piersi.

Elementy Anatomii Piersi

“Piersi mają dwa główne elementy: elementy gruczołowe składające się z płatków i przewodów, oraz tkankę łączną, która stanowi konstrukcję wsporną. Oba te elementy dosłownie pływają w tłuszczu, który przy normalnej temperaturze ciała jest płynny i odpowiada za wielkość piersi.”

Rozwój Piersi

“Pierwsze zewnętrzne oznaki rozwoju piersi pojawiają się w wieku 10 lub 11, choć mogą pojawić się także dopiero w wieku lat 14. Jajniki zaczynają wydzielać estrogen, prowadząc do akumulacji tłuszczu w tkance łącznej, który powoduje powiększanie się piersi.”
(Źródło: Dr Miriam Stoppard, z książki „Breast Health”, 1998.)

Czy pigułki na powiększanie piersi są zdrowe?

 • Nasze pigułki na powiększanie piersi są całkowicie bezpiecznym, naturalnym, opartym na progesteronie produktem gruczołowym.
 • Progesteron jest podstawowym prekursorem w biosyntezie kortykosteroidów nadnerczy. Bez odpowiedniego progesteronu, synteza kortyzonów jest osłabiona, a ciało szuka alternatywnych ścieżek. Te alternatywne ścieżki mają niepożądane typowo męskie efekty uboczne, takie jak obfity zarost na twarzy i przerzedzenie włosów na głowie. Dalsze zaburzenia produkcji kortykosteroidów mogą skutkować zmniejszeniem odporności na stres fizyczny lub emocjonalny.
 • Oparte na estrogenie produkty na powiększanie piersi mogą spowodować jedynie czasowe powiększenie, jak zauważyło wiele kobiet, korzystających ze środków antykoncepcyjnych. Permanentny wzrost wielkości piersi jest możliwy JEDYNIE poprzez zwiększenie ilości tkanki tłuszczowej, która przechowywana jest w piersiach!
 • Kobiety w okresie menopauzy i po menopauzie z klinicznymi objawami niedoczynności tarczycy, takimi jak zmęczenie, brak energii, nietolerancja zimna, faktycznie cierpią z powodu dominacji estrogenów i skorzystają z suplementacji naturalnym progesteronem.
 • Estrogen i większość syntetycznych progestagenów powodują wzrost wewnątrzkomórkowego poziomu sodu i wody, które mogą powodować nadciśnienie. Naturalny progesteron jest moczopędny i zapobiega wchłanianiu sodu i wody przez komórki, tym samym zapobiegając nadciśnieniu.
 • Estrogen obniża homeostatyczną kontrolę poziomu glukozy, naturalny progesteron natomiast stabilizuje je. Tak więc, naturalny progesteron może być korzystny zarówno dla osób z cukrzycą jak i tych z reaktywną hipoglikemią.
 • Przerzedzona i pomarszczona skóra jest oznaką braku hydratacji w skórze. Występuje często u kobiet w okresie menopauzy i po menopauzie i jest to oznaka ubytku hormonów.
 • Progesteron odgrywa główną rolę w zachowaniu zdrowia komórek mózgowych i ma zasadnicze znaczenie dla zdrowego rozwoju mielinowej otoczki, która chroni komórki nerwowe.
 • Progesteron tworzy i wzmacnia rozwinięte poczucie emocjonalnego dobrobytu i psychologicznej samowystarczalności.
 • Progesteron jest odpowiedzialny za zwiększenie popędu seksualnego oraz zwiększenie libido.

(Źródło: Dr John R. Lee, Slowing the Aging Process with Natural Progesterone, BLL Publishing, CA, USA, 1994, str. 14)

Do czego jeszcze Bountiful Breast® jest przydatne?

“Naturalny progesteron nie powoduje skutków ubocznych ani też do tej pory nie zostały odkryte żadne toksyczne właściwości. Naturalny progesteron zwiększa libido, zapobiega rakowi macicy, chroni przed chorobą dysplazji sutka, pomaga chronić przed rakiem piersi, utrzymuje podszewkę macicy, nawadnia i dotlenia skórę, działa jako naturalny środek moczopędny, pomaga wyeliminować depresję i zwiększa dobre samopoczucie, zwiększa spalanie tkanki tłuszczowej i zwiększa zużycie nagromadzonej energii, normalizuje krzepliwość krwi i jest prekursorem innych ważnych hormonów płciowych i odpowiedzialnych za stres. Nawet dwie najbardziej powszechne objawy menopauzy – uderzenia gorąca i suchość pochwy – szybko znikają po zaaplikowaniu naturalnego progesteronu.
(Źródło: Hormone Heresy autorstwa Sherrill Sellman)

Czy powiększanie piersi wymaga nadzoru?

Nie. Po osiągnięciu żądanej wielkości piersi po prostu przestańcie Państwo przyjmować produkt. To aż tak proste!

Czy środki na powiększanie piersi w jakikolwiek sposób kolidują z przyjmowaniem środków antykoncepcyjnych lub zastrzyków z Depo Provera?

Nie. Bountiful Breast® nie będzie kolidować ani wpływać na działanie środków antykoncepcyjnych. W razie jakichkolwiek pytań, proszę się skontaktować z Państwa lekarzem.

Dlaczego niektóre kobiety mają małe piersi, podczas gdy inne mają większe piersi?

Hormony tarczycy, hormony stresu, insulina, hormony wzrostu i hormony płciowe – wszystkie one uczestniczą w mammogenezie. W okresie dojrzewania organizm uwalnia hormon, który powoduje gromadzenie tłuszczu w piersiach. Androgeny, takie jak testosteron mogą hamować rozwój piersi. Niższy poziom androgenów i wyższy procent tkanki tłuszczowej przyczyniają się do posiadania większych piersi. Niektóre kobiety mają ten hormon tylko przez krótki okres czasu, inne nie wytwarzają wystarczającej ilości tego hormonu lub nie są wystarczająco wrażliwe na niego, jeszcze inni mogą być tak szczupłe, że nie mają one tkanki tłuszczowej, którą ich piersi mogły by przechowywać. Ponieważ funkcjonowanie piersi nie ma nic wspólnego z ich rozmiarem, rozwój piersi u różnych kobiet różni się znacząco.

Czy wasz środek na powiększanie piersi działa w każdym przypadku?

Bountiful Breast® ma wysoki procent powodzenia i tysiące kobiet używa Bountiful Breast®. W terminie trzydziestu dni mamy tylko jedną lub dwie kobiety w tygodniu, które twierdzą, że “Bountiful Breast® jeszcze nie zaczął działać”. Powiększanie piersi w przypadku niektórych kobiet następuje natychmiast, podczas gdy w przypadku innych może potrwać dłuższy czas, by zobaczyć wyniki, a u jeszcze innych może nie działać w ogóle. Powiększanie piersi z Bountiful Breast® następuje średnio jeden rozmiar co trzy miesiące. Jak widzieliśmy, rozwój piersi jest sprawą indywidualną, ponieważ hormony tarczycy, hormony stresu, insulina, hormon wzrostu, procent tkanki tłuszczowej w ciele i hormony płciowe różnią się w zależności od osoby, jak również ich ogólnego stanu zdrowia. Wyniki powiększania piersi również różnią się w zależności od osoby. Bountiful Breast® współpracuje z Twoim własnym ciałem, nie istnieje żadna magiczna pigułka ani składnik na powiększenie piersi, dlatego właśnie dieta jest niezwykle ważna przy korzystaniu z Bountiful Breast®. Bountiful Breast® sam w sobie nie powoduje powiększenia piersi, jedynie hormony Twojego własnego ciała mogą ostatecznie spowodować iż Twoje piersi staną się większe w sposób naturalny przez dodatkowe depozyty tłuszczu, podobnie jak działo się to w okresie dojrzewania. Postępując zgodnie z sugestiami i stosując odpowiednią, zdrową dietę zawierającą wystarczająco tłuszczu i białka, tym większe szanse na znaczące zwiększenie wielkości piersi. Jeśli typ Twojego ciała jest endomorficzny, czyli jeśli jesteś wysokia, szczupła i masz mało tkanki tłuszczowej, powiększanie piersi będzie trwać dłużej. Ze względu na różnice genetyczne, na przykład, powiększanie piersi u azjatyckich kobiet może średnio trwać dłużej podczas gdy u kobiet afrykańskich można zaobserwować najbardziej widoczne wyniki tej metody. Mamy raporty od naszych azjatyckich klientek, że ich piersi rosną w tempie 2-3 cm co trzy miesiące.

Czy ktokolwiek może wytworzyć nowe tkanki piersi?

Nie, nie istnieje coś takiego jak rosnące “tkanki piersi”. Wszystkie kobiety mają taką samą ilość gruczołów sutkowych i tkanki łącznej. Wielkości piersi jest wynikiem uwalniania własnych hormonów przez organizm, które z kolei gromadzą zapasy tłuszczu w tkankach łącznych.

Kto może używać Bountiful Breast®?

Bountiful Breast® może być stosowany przez każdą kobietę, która miała już miesiączki przez kilka lat oraz również kobiety po menopauzie. Bountiful Breast® może być stosowany nawet przez nastoletnie dziewczęta. Bountiful Breast® jest bardzo skuteczny dla nastoletnich dziewcząt po okresie gdy ich organizm zaprzestał już rozwoju piersi w sposób naturalny. Uwaga: Stosując Bountiful Breast® zanim naturalny rozwój piersi u nastolatek się zakończy w żaden sposób nie przyspieszy rozwoju piersi ani ich rozmiaru, ponieważ sam organizm już wykonuje tę właśnie pracę. Bountiful Breast® nie jest magiczną pigułką na powiększenie piersi, jedynie powtórnie aktywuje hormony, które są odpowiedzialne za zwiększenie rozmiaru piersi.

Jak Bountiful Breast® działa dla piersi po okresie ciążowym?

Wiele kobiet i doświadczenie zmniejszenia i spłaszczenie ich piersi po porodzie. Pierś składa się z tkanki łącznej, która utrzymuje tkanki tłuszczowe w okrągłym kształcie, nadając piersiom okrągły wygląd charakterystyczny dla kobiecych piersi. Gdy kobiety tracą dużo na wadze, rodzą dzieci i / lub karmią piersią, górna część piersi zwykle ulega spłaszczeniu wraz ze zmniejszaniem się depozytów tkanki tłuszczowej. Przyjmowanie Bountiful Breast® spowoduje uwolnienie przez ciało hormonów odpowiedzialnych za przechowywanie tłuszczu w piersiach tak, jak to miało miejsce w okresie dojrzewania. Tkanki łączne w piersiach napełnią się powtórnie tkankami tłuszczowymi w wyniku czego okrągłość i jędrność zostanie przywrócona. To nastąpi przed zwiększeniem rozmiaru.

Czy mogę używać Bountiful Breast® razem z programem utraty wagi lub ćwiczeń?

Tak, możecie Państwo używać Bountiful Breast® w połączeniu z dietą i ćwiczeniami. Naturalny progesteron w Bountiful Breast® pomaga organizmowi w metabolizowaniu tłuszczu z ciała, a Państwa ciało magazynuje tłuszcz w piersiach w odpowiedzi na hormony. Mamy klientów, którzy na przykład stracili 9kg w tym samym czasie zyskując jeden jeden rozmiar piersi więcej w okresie 5 miesięcy. Bountiful Breast® pomoże również zapobiec kurczeniu piersi podczas trwania diety, tak aby zachować lub zwiększyć ich wielkość, podczas gdy reszta ciała traci na wadze.

Inne firmy oferujące środki na powiększanie piersi nie pozwalają używać kofeiny i alkoholu, czy to oznacza, że muszę unikać ich również podczas korzystania z Bountiful Breast®?

Nie, podczas używania Bountiful Breast® można konsumować kofeinę i alkohol bez ograniczeń. Kofeina i alkohol są moczopędne. Retencja wody nie ma nic wspólnego z działaniem Bountiful Breast®.

Na rynku jest tak wiele produktów na powiększenie piersi. Skąd mam wiedzieć, który wybrać?

Poszukajcie profesjonalnej firmy. Edukacja na temat czym są piersi i z czego są zbudowane też jest ważna. Jeśli nie możecie tego ustalić, zwróćcie się do lekarza lub pielęgniarki. Następnie należy porównać twierdzenia poszczególnych firm. Należy wystrzegać się również fałszywych zdjęć z zamazanymi twarzami. Wiele firm korzysta ze zdjęć przed i wziętych ze stron internetowych gabinetów chirurgii plastycznej kobiet po operacji wszczepienia implantów piersi, nie są one rzeczywistymi klientkami tych firm. Strzeżcie się też firm twierdzących na ich stronach internetowych, iż mają “kliniczne dowody” na działanie ich tabletek, ale nie mają żadnych informacji na temat uniwersytetu lub lekarza który wykonał domniemane badania. Wystrzegajcie się też firm, które poświęcają tyle czasu na obawom przeciw konkurencji, że poświęcają całe ich strony internetowe na oczernianie produktów konkurencji. Wystrzegajcie się firm, które twierdzą, że ich produkty mogą wytwarzać nowe tkanki piersi, lub utworzyć mammogenezę (wytworzenie gruczołów sutkowych). Coś takiego nie istnieje.

Czy Bountiful Breast® naprawdę działa?

Tak, działa! Dlatego właśnie na naszej stronie internetowej prezentujemy prawdziwe kobiety, które same wysyłają do nas swoje zdjęcia i opisy, abyśmy mogli opublikować ich wyniki z używania naszego produktu. Proszę przeczytać opinie naszych klientek, z prawdziwymi zdjęciami, prawdziwymi nazwiskami, adresami oraz adresami e-mail prawdziwych amerykańskich, kanadyjskich i azjatyckich kobiet takich, jak jak Ty. Ponieważ Bountiful Breast® naprawdę działa, jesteśmy jedyną firmą na świecie, która oferuje możliwość pełnego 100% zwrotu poniesionych kosztów przez dziewięć miesięcy. Bountiful Breast® jest jedynym opatentowanym środkiem na powiększenie piersi. Pigułki naszej konkurencji NIE są opatentowane.

Czy Bountiful Breast® zadziała jeśli jestem już po operacji wszczepienia implantów piersi?

Tak, Bountiful Breast® działa również dla kobiet, które mają implanty. Nie przeszkadzają one w tym procesie. Wiele naszych klientek posiada implanty i stosuje Bountiful Breast® by dodać naturalnej miękkość i pokryć implanty.

Gdzie Bountiful Breast® jest wytwarzany?

Bountiful Breast® jest produkowany w USA w laboratoriach zatwierdzonych przez FDA i jest dopuszczony do użytku przez FDA. Bountiful Breast® stosuje się do wszystkich norm FDA oraz wszelkich norma DSHEA dotyczących zawartości etykiet obowiązujących na terenie Stanów Zjednoczonych. Aby uzyskać więcej informacji na temat wytycznych FDA kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią „FDA Guide To Dietary Supplements”. Korzystanie ze składników argentyńskiego pochodzenia i wytwarzanie Bountiful Breast® w USA gwarantują, że nasz produkt jest bezpieczne; nasze składniki są kontrolowane przez USDA, mikrobiologów i chemików.

Jak dużo czasu minie zanim zacznę zauważać jakikolwiek przyrost objętości piersi?

Wielu klientek używa Bountiful Breast® od sześciu miesięcy do roku, w celu zwiększenia trzech do czterech rozmiarach miseczek z upływem czasu. Wyniki różnią się w zależności od kobiety. Przeciętnie nasze klientki zauważają pierwsze wyniki w czwartym tygodniu używania naszego produktu. Powiększanie piersi nastąpi stopniowo z biegiem czasu. Wiele z naszych klientek korzystało z Bountiful Breast® przez rok lub dłużej, aby zwiększyć wielkość piersi o 3 lub 4 rozmiary!

Czego mogę się spodziewać przy zażywaniu środków na powiększenie piersi?

U niektórych kobiet mogą występować uczucie mrowienia, uczucie pełności, swędzenie skóry w obszarze piersi tak, jak kiedy były w okresie dojrzewania.

Czy macie jakieś referencje od klientek?

Tak, od czasu wypuszczenia naszego produktu na rynek mieliśmy wiele klientek składających kolejne Zamówienia, polecających przyjaciółki, oraz dając nam werbalne i pisemne referencje wraz z fotografiami. Proszę przeczytać niektóre z listów z podziękowaniami, które otrzymaliśmy na naszej stronie z referencjami. Niektóre z naszych klientek zgodziły się nawet podać swoje adresy email, by mogli Państwo osobiście się z nimi kontaktować!

Czy zwiększenie rozmiaru piersi używając Bountiful Breast® jest trwałe?

Tak, zwiększenie rozmiaru piersi jest tak samo trwałe jak piersi, które zostały naturalnie utworzone przez organizm w okresie dojrzewania. Zalecamy trzy-miesięczną porcję naszego produktu lub więcej, w zależności od początkowego rozmiaru piersi oraz rozmiaru, do osiągnięcia którego dążycie. Polecamy również spożywanie 30-50 gramów białka dziennie w formie shake’a. Dobrym serwatkowym izolatem białka jest na przykład białko w proszku Whey Power Plus (www.wheypowerplus.com). Whey Power Plus jest produkowany w smakach: waniliowym, truskawkowym i czekoladowym i ma niską zawartość kalorii, węglowodanów i nie zawiera tłuszczu.

Jaka musi być optymalna temperatura ciała, by Bountiful Breast® działał efektywnie?

W celu zapewnienia Bountiful Breast® najefektywniejszego działania temperatura ciała powinna wynosić między 36,7 a 37 stopni. Gdy temperatura jest niższa niż wartości podane powyżej, wątroba nie produkuje wystarczającej ilości enzymów, które przetwarzają T3 w T4. Hormony T3 i T4 regulują procesy metaboliczne. Organizm jest złożony i wahania temperatury ciała mają wpływ na poziomy hormonów. Bountiful Breast® jest opatentowaną formułą, która zawieraja niektóre ze składników, których organizm potrzebuje do produkcji odpowiednich enzymów.

Jaka jest różnica między składnikami użytymi przy produkcji Bountiful Breast® w porównaniu do składników użytych w innych preparatach na powiększenie piersi?

Bountiful Breast® wytwarzany jest na podstawie opatentowanej formuły i zawiera gruczoły bydlęce i wodorosty. Bountiful Breast® nie jest pigułką na powiększenie piersi opartą na związkach ziołowych. Uwaga: Bountiful Breast® nie jest przeznaczony dla wegetarian.

Dlaczego muszę pić białkowe shake’i w celu powiększenia piersi?

Białkowe shake’i dostarczają organizmowi niezbędnego budulca potrzebnego do syntezy nowych hormonów. Aminokwasy są istotną częścią białek. Łańcuch aminokwasów formuje białka, i to właśnie te białka są niezbędne wszystkim żywym organizmom. Obok wody, to właśnie białka tworzą największą część masy naszego ciała. To właśnie z nich w głównej mierze zbudowane są nasze organy, gruczoły, mięśnie, wiązadła, ścięgna, paznokcie i włosy. Skład każdego białka jest zależny od tego, które łańcuchy aminokwasów są obecne, oraz sposób, w jaki się łączą by stworzyć konkretne białko. Białka nie mogą być uzyskane z diety, chyba że są one rozbite do formy poszczególnych aminokwasów. Dlatego to właśnie aminokwasów są tymi niezbędnymi składnikami odżywczymi. Większość ludzi potrzebuje uzupełniać swój organizm w okresie rozwoju tymi białkami. Doświadczenie wykazało, że używanie shake’ów znacznie przyczynia się do ogólnego sukcesu!

Źródła Białek

Wartość biologiczna jest pomiarem tego jak skutecznie dane źródło białka jest wykorzystywane przez organizm. Białka serwatkowe „zalewają” organizm aminokwasami, które są budulcem w procesie tworzenia hormonów, skóry, włosów, mięśni, organów i krwi. Dieta bogata w białko jest zdrową i skuteczną metodą kontroli otyłości, chorób układu krążenia i cukrzycy. Dobrym serwatkowym izolatem białka jest na przykład białko w proszku Whey Power Plus (www.wheypowerplus.com). Whey Power Plus jest produkowany w smakach: waniliowym, truskawkowym i czekoladowym i ma niską zawartość kalorii, węglowodanów i nie zawiera tłuszczu.

Czy występują jakieś efekty uboczne?

Nie. Bountiful Breast® jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Nie powoduje żadnych negatywnych efektów w połączeniu z lekami, środkami antykoncepcyjnymi, nie powoduje przyrostu masy ciała lub niechcianego owłosienia. Bountiful Breast® powoduje, że Państwa własne ciało uwalnia hormony odpowiedzialne za zwiększenie rozmiaru piersi, są to hormony żeńskie, nie męskie. Nie należy stosować pigułek na powiększenie piersi w okresie ciąży lub karmienia, ponieważ nasz środek nie jest przeznaczony dla niemowląt. Jeśli macie Państwo jakieś inne pytania, proszę zwrócić się do Waszego lekarza.

Czy przyjmowanie środka na powiększenie piersi może powodować tycie?

Nie! Absolutnie nie. Bountiful Breast® jedynie zwiększy rozmiar Państwa piersi. Tycie wynika ze zbyt dużej ilości przyjmowanych kalorii. Jeden gram Bountiful Breast® zawiera w przybliżeniu około 3,8 kalorii.

Czy ten środek działa również dla osób po operacji zmiany płci?

Tak. Doniesienia od naszych transseksualnych klientów wskazują na pomyślne i trwałe powiększenie piersi.

Czy mogę zadać pytanie lub złożyć zamówienie?

Tak, możecie Państw zadać pytanie, przechodząc do naszej strony kontaktowej i wypełniając formularz lub możecie też zadzwonić na nasz bezpłatny numer telefonu w USA, Kanadzie i na wyspach 1-877-552-3033.

Czy operacja powiększenia piersi może być szkodliwa?

Jeśli poważnie rozważają Państwo operację wszczepienia implantów piersi, proszę zajrzeć wpierw na poniższe strony internetowe. Znajdują się tam zdjęcia i nie zalecamy oglądania tych stron jeśli poważnie nie rozważają Państwo wszczepiania implantów.

http://www.siliconeholocaust.org/siliconestories1ab.html
http://breastimplantawareness.blogspot.com/
http://www.humanticsfoundation.com/

Jak poprawnie określić odpowiedni rozmiar stanika:

 1. ZMIERZ ROZMIAR SWOJEJ KLATKI PIERSIOWEJ.Zmierzcie wokół klatki piersiowej, bezpośrednio pod biustem. Potem dodajcie 4 lub 5 cali do tego pomiaru w celu uzyskania wielkości klatki piersiowej w postaci liczby parzystej (np.: jeśli klatka piersiowa ma 29 “+ (5) = 34″ obwód klatki piersiowej. Jeśli klatka ma 30 cali, dodajcie + (4) = 34” obwód klatki piersiowej), ponieważ biustonosze są sprzedawane głównie w rozmiarach parzystych.
 2. USTAL WIELKOŚĆ MISECZKI: Zmierzcie całkowicie wokół biustu w najszerszym punkcie (zwykle na wysokości brodawek). Każdy cal różnicy między tym pomiarem a pomiarem obwodu klatki piersiowej = rozmiar miseczki. (np.: Jeśli pomiar obwodu klatki piersiowej jest równy 34″ a obwód wokół biustu jest równy 36″, rozmiar biustonosza to 36B). Im większa różnica tym większy rozmiar biustonosza. Jeżeli różnica jest mniejsza niż: -1 cal = miseczka AA 1 cal = miseczka A 2 cale = miseczka B 3 cale = miseczka C 4 cale = miseczka D 5 cali = miseczka DD 6 cali = miseczka E 7 cali = miseczka EE

Jak używać pigułek Bountiful Breast®?

Należy przyjmować jedną tabletkę rano popijając wodą i jedną tabletkę na noc również popijając wodą. Należy się przy tym upewnić, że przyjmuje się je na pusty żołądek, po czym należy odczekac godzinę przed spożyciem posiłku w godzinach porannych. Nie należy zażywać pigułki więcej niż dwa razy na dobę. Zażycie pigułki trzy razy dziennie lub więcej może powodować, iż piersi będą rosnąć szybciej na początku, a następnie wzrost gwałtownie się zatrzyma. Spowodowane jest to homeopatyczną potentyzacją. Take one shake per day, mix with milk, juice, water, rice milk, almond milk, or oat milk. Należy spożywać jeden shake dziennie, mieszając z mlekiem, sokami, wodą, ryżem na mleku, mlekiem z migdałami, lub płatkami owsianymi na mleku. We recommend that you only need the extra supplements if you have a low body temperature or irregular periods. This is on a case by case basis. Zalecamy, aby używać tych suplementów tylko, jeśli macie niską temperaturę ciała lub nieregularne okresy. Jest to sprawa indywidualna.

Czy nastolatki mogą używać Bountiful Breast®?

Tak, nastolatki mogą korzystać z Bountiful Breast® jednak nie wcześniej niż co najmniej dwa lata po rozpoczęciu miesiączkowania. Stosowanie kapsułek wcześniej byłoby stratą pieniędzy, ponieważ właśnie w tym okresie następuje najbardziej intensywny rozwój piersi. Bountiful Breast® działa szczególnie dobrze właśnie dla nastolatek. Zwykle wystarczają zaledwie 4 miesiące, by zwiększyć rozmiar piersi do miseczki C. Niektórzy rodzice nie akceptują faktu, że ich córki chcą powiększać swoje piersi, nawet pomimo faktu, iż kobiece piersi mają rosnąć właśnie w okresie dojrzewania. Z powodu presji psychicznej, dokuczania i okrutnych uwag, których doświadczyły zarówno młodsze jak i starsze kobiety w zachodnich krajach, uważamy, iż posiadając miseczki rozmiaru C jest dużo zdrowsze i bardziej korzystne psychologicznie i może wręcz zapobiegać niskiej samoocenie, a tym samym unikać ryzyka przeprowadzania operacji wszczepiania implantów piersi i innego ryzyka, które może trwać wręcz do końca życia jeśli zostanie podjęte.

Z czego są zrobione kapsułki?

Kapsułki Bountiful Breast® wykonane są z SLS (laurylosiarczan sodu). Żelatyna ma długą historię i była używana w Chinach na zaburzenia trawienia oraz w innych przypadkach problemów zdrowotnych. Nie używamy kapsułek pochodzenia roślinnego, ponieważ są one wykonane z żywicy drzewa sosnowego przez co mają zły wpływ na nerki. Niektóre kapsułki pochodzenia roślinnego zawierają sorbitol, który może być przyczyną kłopotów z trawieniem u niektórych ludzi.

Jak długo potrwa zanim moje piersi się powiększą?

Organizm każdej z Was jest inny. Jako przykład, uważa się, że rozwój piersi u młodych kobiet może rozpocząć się wcześnie i trwać stosunkowo krótki okres czasu, podczas gdy u innych może rozpocząć się później i trwać dłużej. Ten sam przykład można zastosować do korzystania z Bountiful Breast®. Niektóre kobiety reagują bardzo szybko, (3 do 4 miesięcy), podczas gdy inne z naszych klientek musiały korzystać z produktu przez rok lub nieco dłużej. Jednak odsetek sukcesów naszych klientek jest wysoki a działanie naszego produktu gwarantowane. Okres czasu wymaganego do powiększenia rozmiaru piersi jest sprawą indywidualną. Tak więc ilość naszego produktu wystarczająca na 1 miesiąc nie jest zalecana, jeśli dopiero rozpoczynają Państwo program. Zalecamy by zacząć od porcji wystarczającej na 3 miesiące. Ponadto przy skorzystaniu z tej opcji zapewniamy dodatkową porcję starczającą na 1½ miesiąca zupełnie za darmo, dzięki czemu łącznie otrzymują Państwo porcję starczającą na 4½ miesiąca w cenie porcji 3-miesięcznej.

Dlaczego potrzebuję uzupełniać mój Program Powiększenia Piersi shake’ami białkowymi?

Wysokiej jakości shake białkowy może pomóc poprzez dostarczanie organizmowi niezbędnych lub dodatkowych składników odżywczych, gdy Program Powiększania Piersi Bountiful Breast® jest w toku, optymalizując w ten sposób Państwa potencjał wzrostowy. Niestety, niektóre shake’i białkowe mogą również powodować niepotrzebny wzrost wagi. Z tego właśnie powodu stworzyliśmy smaczny, niskokaloryczny, niskotłuszczowy i niskosłodzony shake białkowy, aby pomóc Państwu w prawidłowym przebiegu Programu. Whey Power Plus jest naukowo opracowanym serwatkowym izolatem białek w proszku. Został opracowany przez naszego neuropatę i zaprojektowany, by zapewnić jak najlepsze rezultaty w połączeniu z Bountiful Breast®. Po zakupu, zostaną Państwo automatycznie przekierowani na stronę internetową Whey Power Plus, tak by mogli się Państwo od razu dowiedzieć, jak Whey Power Plus może pomóc właśnie Wam.

Zamówienia Międzynarodowe, Proszę Przeczytać

Jeśli mieszkacie Państwo w Niemczech, Włoszech bądź na Malcie, w tych krajach nasz produkt dostępny jest jedynie na receptę! Przepraszamy.

Możemy natomiast wysłać zamówienie do Szwajcarii, jeśli będzie to pomocne komukolwiek zamieszkałemu w w/w krajach. Wysyłka do wszystkich pozostałych krajów nie stanowi żadnego problemu.

Czy pigułki na powiększenie piersi będą działały jeśli miałam histerektomię?

Tak, pigułki Bountiful Breast® będą równie skuteczne, jeśli wciąż posiadają Państwo jajniki. Jeśli natomiast jajniki zostały usunięte, to niestety najprawdopodobniej w takim przypadku Bountiful Breast® nie zadziała. Uwaga dla kobiet po operacji zmiany płci: nadal możecie powiększyć piersi i rozwinąć kobiece cechy, jeśli posiadacie jądra lub przeszłyście również operację przeszczepu macicy i jajników.

Bountiful Breast

Zaufany przez tysiące kobiet na całym świecie

flower

Aurora D. Testimonial Customer
featured on our breast cream

JC Jewel, Hollywood actress, Patti the Waitress on Days of Our Lives
Testimonial Customer

Jules Z., Bountiful Breast Advisor
Testimonial Customer

Avalon Essentials, LLC, 297 State Street, Bldg. 1, North Haven CT 06473, 877-552-3033

Copyright © 1996- 2023 Avalon Essentials, LLC. All Rights Reserved.